Home / Genel / Cyber-Warrior TIM Türk Hack Grubu ’15 Temmuz’ Etkinliklerinde

Cyber-Warrior TIM Türk Hack Grubu ’15 Temmuz’ Etkinliklerinde

15 Temmuz’daki darbe girişiminin birinci yılında, Cyber-Warrior TIM Türk Hack Grubu “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” anma etkinlikleri çerçevesinde 81 ilde milleti ile beraber etkinliklerde bulunarak mücadele devletinin ve milletinin yanında olduğunu gösterdi.

Cyber-Warrior TIM Kurucusu; “Kurulduğu 2001 yılından bugüne kadar milletimiz ve devletimizin yanında olmuş, tüm terör örgütleri ve Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) etmiştir.
15 Temmuz “hain darbe” girişimi sırasında da ilk andan itibaren Kurucusu dahil tüm üyeleri ile beraber sokaklara çıkarak hainlere karşı dik durmuş, mücadele etmiş ve her fırsatta da mücadelesine devam etmektedir.

Bu kapsamda, Tüm Operasyon Grupları ve TIM’ler ellerinden gelenin en iyisi için gayret etmiş, gecesini gündüzüne katarak yapmış oldukları saldırılar ile terör örgütlerinin inlerine girerek, adeta korkulu rüyaları haline gelmiştir.” şeklinde açıklamada yaptı.

Haber Kaynağı

About editor06

Check Also

Zeytin Dalı Harekatı’nda 2222 terörist etkisiz hale getirildi

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Zeytin Dalı Harekatı’nda etkisiz hale getirilen terörist sayısının 2222’ye yükseldiğini açıkladı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir