Home / bilim teknoloji / Cyber-Warrior TIM AKINCILAR Myanmar Hükümetine büyük darbe vurdu.

Cyber-Warrior TIM AKINCILAR Myanmar Hükümetine büyük darbe vurdu.

Akıncılar adlı ünlü Türk hacker grubu Myanmar Hükümetine ait pek çok bakanlığa ve çeşitli resmi sitelere siber saldırı düzenledi.

Sık sık yaptıkları siber saldırılar ile gündeme gelen Akıncılar bu sefer Arakan da Müslümanlara katliam yapan Myanmar Hükümetini hedef aldı. Grup yaptığı siber saldırılar da aralarında Myanmar Hükümetine ait Ticaret Bakanlığı, Eğitim Bakanlığı ve Merkez Bankasının da bulunduğu çok sayıda web sitesine ve bazı resmi sitelere siber saldırıda bulundu. Hacklenen sitelerdeki kritik verileri de ele geçiren Akıncılar bu sitelerde yayınladıkları indexlerde Arakanlı Müslümanlara karşı yapılan katliamların hesabının sorulacağı mesajını verdi. Söz konusu mesajlarda;

“Zalime zulmünü çarpmaya geldik! Zulmünüz için cezalandırılacağınız günden korkun! Biz Osmanlı’yız, Biz Türkiye’yiz, Biz AKINCILAR’ız.” yazarak Müslümanlara karşı uygulanan katliamlara karşı sessiz kalmadıklarını duyurdular.

Grup yaptığı yazılı açıklama da “Akıncılar olarak Myanmar’da Müslüman kardeşlerimize yapılan zulme sessiz kalmadık kalmayacağız. Bu ümmete bu millete saldıran herkese Akıncılar interneti, sanal âlemi her zaman dar edecektir! Myanmar Hükümetine ait çok sayıda bakanlığa ve resmi web sitelerine Akıncılar mührünü bastık. Ve birçok veriyi ele geçirdik. Çalışmalarımız devam etmektedir ve ilerleyen zaman da bunların devamı gelecektir.” denildi.

Haber Linki

 

About E-Haber24 Editor

Check Also

İçişleri Bakanı Soylu: PKK Son Nefesine Geldi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Yıllardır bu ülkeyi etnik farklılıkları bahane ederek bölmeye çalışan PKK, neredeyse …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir