Home / Genel / Başkent magandaları yakalandı

Başkent magandaları yakalandı

Ankara’da araçlarıyla yol kesen şehir magandaları, alt geçitte silahlarını ardı ardına ateşleyerek terör estirdi.

Olay, dün akşam saatlerinde Çankaya’da meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; İsmet İnönü Bulvarı üzerinden Ümitköy istikametinde araç konvoyu yapan şahıslar, alt geçidin orta yerinde durarak yolu trafiğe kapattı. Daha sonra otomobilden inen şahıslar, ellerindeki tabancalarla etrafa rastgele ateş açmaya başladı.

Bu sabah Twitter hesabından Ankara Valisi Ercan Topaca, “Bazı basın organlarında “Başkentte maganda dehşeti” şeklinde yer alan haberle ilgili olarak,kamuoyunun sağlıklı bilgilendirilmesi açısından, aşağıdaki açıklamanın yapılmadına ihtiyaç duyulmuştur.Sözkonusu olay, 10/2/2018 günü Altındağ Hüseyingazi altgeçidinde meydana gelmiştir.

Altgeçitte kuru sıkı tabanca ile rastgele ateş eden ve trafiği aksatan 2 kişi gözaltına alınmış, olayda kullanılan kuru sıkı tabanca ve araç ele geçirilmiştir. İlgililer hakkında başlatılan adli ve idari işlemler devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” şeklinde açıklama yaptı.

Haber Kaynağı

About E-Haber24 Editor

Check Also

Zeytin Dalı Harekatı’nda 2222 terörist etkisiz hale getirildi

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Zeytin Dalı Harekatı’nda etkisiz hale getirilen terörist sayısının 2222’ye yükseldiğini açıkladı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir